دات نت نیوک

پیشینه نمایشگاه

پیشینه نمایشگاه زنان و تولید ملی

پیشینه نمایشگاه 

 • نمایشگاه دوازدهم
 • برنامه ریزی و تلاش در جهت تقویت کیفیت کالاهای ایرانی

  اسفند 96

  برنامه ریزی و تلاش در جهت تقویت کیفیت کالای ایرانی به منظور دستیابی به استانداردهای بین المللی و ورود به بازارهای جهانی

 • نمایشگاه یازدهم
 • تلاش در جهت ایجاد تحول در استانداردهای عرضه و فروش و نزدیک شدن به استانداردهای بین المللی

  شهریور 1396

  استمرار و مداومت در برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی، سبب شکل گیری شبکه به هم پیوسته و منسجمی شد که در دهمین دوره نمایشگاه با هم افزایی تولیدکنندگان ایرانی و اعتمادشان به یکدیگر، ضمن روز آمد کردن شیوه های تبلیغ و برقراری سیستم فروش یکپارچه، مسیر تحول در استانداردهای عرضه و فروش داخلی را هموار نمود.

 • نمایشگاه دهم
 • ایجاد تحول در استانداردهای عرضه و فروش

  اسفند 95

  استمرار و مداومت در برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی، سبب شکل گیری شبکه به هم پیوسته و منسجمی شده است که در دهمین دوره نمایشگاه با هم افزایی تولیدکنندگان ایرانی و اعتمادشان به یکدیگر، ضمن روزآمد کردن شیوه های تبلیغ و برقراری سیستم فروش یکپارچه، به اوج انسجام رسیده و مسیر تحول در استانداردهای عرضه و فروش داخلی را هموار می نماید.

 • نمایشگاه نهم
 • تاکید بر نقش انکارناپذیر زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی

  شهریور 1395

  تجربه هشت دوره برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی و استقبال عمومی از آن، فرصتی فراهم کرد تا در نهمین دوره این نمایشگاه، نقش و سهم زنان در توسعه اقتصادی کشور و تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توانمندیهای بومی، بیش از پیش شناخته شود و بر این امر مهم صحه گذاشته شود که زنان ایرانی اگر زمینه و فضای کار مناسب داشته باشند، می توانند با مشارکت در امر تولید، سهم خود را در تحقق توسعه پایدار ایران اسلامی به خوبی ادا کنند.

 • نمایشگاه هشتم
 • شبکه سازی در میان برندها و مراکز مهارت آموزی کوثر

  اسفند 1394

  با توجه به گذشت هفت دوره از نمایشگاه زنان و تولید ملی، در دوره هشتم، گسترش شبکه سازی در میان برندها و مراکز مهارت آموزی کوثر، ترغیب برندها برای جذب بانوان سرپرست خانوار، ایجاد مراکز مهارت آموزی کوثر و ارتقا محصولات آنها مد نظر قرار گرفت. پس از کسب موفقیت در دوره های گذشته و ایفا نقش میانجی ستاد توانمندسازی، اعتماد تولیدکنندگان به بخش های عمومی نظیر شهرداری تا حدودی افزایش یافته و تعداد قابل توجهی از برندها به مراکز کوثر پیوستند و یا به صورت همکار با این مراکز وارد فعالیت شدند. راه اندازی اتاق مادر و کودک ( جهت حفظ رفاه حال شهروندان بازدید کننده از نمایشگاه) و سرویس رایگان ایاب و ذهاب بازدید کنندگان از جمله اقدامات رفاهی است که با توجه به نظرسنجی های میدانی، در این دوره برنامه ریزی و صورت پذیرفت.

 • نمایشگاه هفتم
 • ارتقا مسولیت پذیری اجتماعی و فرهنگ مشتری مداری در بین برندهای ایرانی

  شهریور 1394

  نمایشگاه زنان و تولید ملی موجب شد زمینه افزایش میزان پاسخ گویی تولیدکنندگان نظیر تعویض اجناس و پس گرفتن محصولات دارای مشکل فراهم شود که به تبع آن وفاداری مشتریان افزایش یافت، درهمین راستا تولید کنندگان در خارج نمایشگاه، اقدام به ارائه خدمات دوره ضمانت محصول به مشتریان نمودند. آنها پیگیر رسیدگی به شکایات مشتریان شده و ارتباط با ایشان را تقویت نمودند. به برکت حضور تولید کنندگان در نمایشگاه و با افزایش شناخت و نیز اعتماد مشتریان به برندهای حاضر، بسیاری از ایشان توانستند نسبت به ایجاد فروشگاه برای عرضه محصولات خود در سطح شهر اقدام نمایند.

 • نمایشگاه ششم
 • اعتماد سازی بین مردم نسبت به برندهای ایرانی

  اسفند 1393

  اصلاحات صورت پذیرفته طی ادوار مختلف نمایشگاه، سبب بازیابی اعتماد بازدیدکنندگان و مشتریان به کالاهای عرضه شده ایرانی شد. نمایشگاه ششم با تکیه بر مفهوم اعتماد سازی دو جانبه میان تولید کننده و مصرف کننده نهایی سعی بر آن داشت تا بتواند ذهنیت و تصور مصرف کننده را به محصولات ایرانی اصلاح و جایگاه جدیدی برای تولید کنندگان تعریف نماید.

 • نمایشگاه پنجم
 • گسترش فهم مشترک و همدلی بین تولیدکنندگان ایرانی

  شهریور 1393

  با گذشت چهار دوره از برگزاری نمایشگاه، رویکردی واحد در بین شرکت کنندگان حاضر ایجاد شد; به گونه ای که تمامی شرکت کنندگان اعم از برندها و مراکز مهارت آموزی کوثر دیگر تنها نگاه فردی به کسب و کار نداشتند و برای فضای نمایشگاه به عنوان یک پایگاه مشترک، اهمیت ویژه ای قائل می شدند. این امر زمینه ایجاد یک نگاه یکپارچه و سازمانی به صنعت پوشاک در جهت رفع نواقص و کاستی ها شکل گرفته را فراهم آورد.

 • نمایشگاه چهارم
 • شبکه سازی و اتصال کارآفرینان اجتماعی،نیروی کار و برندها

  اسفند 1392

  در پی تعاملات و روابط ایجاد شده دردوره های قبل با توجه به استعداد و ظرفیت تولید کنندگان در نمایشگاه، شبکه ای از هم افزایی ها و مشارکت ها برای عرضه کالاهایی با کیفیت در این دوره فراهم شد. به نحوی که برندها با افزایش فروش مواجه شده و برای رساندن تولید خود به بازار تقاضا از ظرفیت خالی مراکز کوثر استفاده نمودند. شایان ذکر است که این موضوع تنها به تولید کننده محدود نشد و درسایر زمینه ها از جمله نیروی انسانی و مواد اولیه و از همه مهمتر ایجاد زمینه های همکاری میان برندها و مراکز مهارت آموزی کوثر برای تولید کالاهای اشتراکی، با همکاری یکدیگر و نیز در و بدل سفارش محصول به وقوع پیوست. از جمله نکات قابل توجه در این دوره حمایت و دعوت ستاد توانمندسازی از صادر کنندگان برتر پوشاک می باشد.

 • نمایشگاه سوم
 • رقابتی ساختن محصولات مراکز کوثر با برندها

  شهریور 1392

  در دوره سوم بازدید کنندگان به دنبال یافتن مزیت های تولیدات از بین این دو گروه برندها و مراکز کوثر تولید کننده بودند و از سوی دیگر این دو گروه با توجه به ظرفیت های خود به دنبال رقابت و کسب سهم بازار بیشتری از یکدیگر بودند. تغییر نگرش نسبت به زنان سرپرست خانوار به عنوان یک نیروی فعال و تاثیرگذار در تولید ملی از جمله دستاوردهای دیگر این نمایشگاه بود. در خصوص اقدامات رفاهی این دوره می توان به تجهیز تمامی غرف به دستگاه کارت خوان و برگزاری برنامه های جنبی فرهنگی ویژه کودکان اشاره کرد.

 • نمایشگاه دوم
 • آشنا ساختن برندها با مراکز کوثر و ستاد توانمند سازی

  اسفند 1391

  در دوره دوم برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی به منظور ایجاد حس رقابت در مراکز مهارت آموزی کوثر و ارتقا کیفیت محصولات آنان و همچنین افزایش حضور مراجعه کنندگان به نمایشگاه از برخی از برندها جهت مشارکت فعال دعوت به عمل آمد. این کار موجب بروز تاثیر دوجانبه ای برفعالیت برندها و مراکز کوثر شد. مراکز کوثر با آشنایی با تکنولوژی های نوین صنعت پوشاک از جمله دوخت، بسته بندی و فروش، راه های پیش رو را سریع تر طی کرده و همچنین برندها با توجه به مفهوم مسئولیت اجتماعی نگاهی جدید به جامعه و بازار پیدا کردند.

 • نمایشگاه اول
 • نمایش توانمندی های مراکز مهارت آموزی و کارآفرینی کوثر

  شهریور 1391

  درراستای ایجاد بازار کار برای مراکز مهارت آموزی کوثر و آشنایی با روش های نوین خرده فروشی و محصولات آنان ستاد توانمند سازی اقدام به راه اندازی اولین دوره نمایشگاه زنان و تولید ملی در شهریور ماه 1391 نمود. این موضوع موجبات آگاهی ایشان با وضعیت بازار فروش در راستای ارتقاء کیفیت و قیمت محصولات برای تولید کنندگان را فراهم آورد به نحوی که دردوره های بعدی پیشرفت محسوسی در ارائه محصولات این مراکز چه در این نمایشگاه ها و چه در سایر فضاهای فروش ایجاد شد.

طراحی سایت: ایز وب