دات نت نیوک

اخبار کلی

اخبار و اطلاعیه ها

لزوم انتقال تجربیات ستاد توانمند سازی شهرداری به سایر نهادها

لزوم انتقال تجربیات ستاد توانمند سازی شهرداری به سایر نهادهارئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران تجربه ستاد توانمندسازی زنان شهرداری تهران را بسیار قابل ارزش دانست و گفت: این تجربیات می تواند جهت ارائه بهتر خدمات به زنان سرپرست خانوار، به سایر نهادها نیز انتقال پیدا کند.
به گزارش ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی، محمد جواد حق‌شناس در حاشیه بازدید از این نمایشگاه، اذعان داشت: کاری که در این ستاد انجام می‌شود، قابل ستایش و الگوبرداری برای اجرا در سایرکلان شهرهای کشور است.
وی با تاکید بر پتانسیل گسترش طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، گفت: «خوب است که این طرح از مناطق بیست‌ودو ‌گانه تهران گسترش پیدا کند و غیر از شهرداری سازمان‌های مردم‌نهاد نیز به این جریان بپیوندند تا این جریان تبدیل به روندی شود که بتواند بخش عمده‌ای از محصولات با کیفیت را با قیمت مناسبی به مردم برساند و اشتغال ایجاد کند.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با اشاره به کیفیت بالای محصولات ایرانی ارائه شده در نمایشگاه تصریح کرد: نمایشگاهی که امسال دیدم بالاتر از حد تصورم بود.
وی با تاکید بر لزوم اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی با توجه به تاکید چند ساله‌ی مقام معظم رهبری بر این موضوع خاطرنشان کرد: این اقدامات گامی اساسی در جهت  عمل به فرمایشات ایشان است. 
حق‌شناس ادامه داد: در واقع با انجام این کارها و اشتغال‌زایی نه تنها  از تولید ملی حمایت می‌کنیم، بلکه با کاهش واردات اجناس خارجی، اقتصاد مقاومتی را عملی می‌کنیم. البته باید توجه داشته باشیم این نمایشگاه با تعداد بالای بازدیدکنندگان، گردش اقتصادی قابل توجه در سطح شهر را هم به دنبال دارد.
عضو شورای پنجم شهر تهران، با تاکید بر اینکه زنان سرپرست خانوار کسانی هستند که می‌خواهند روی پای خود ایستاده و استقلال داشته باشند، گفت: بعضی از این زنان علاوه بر تامین نیازهای خود مسئولیت تامین نیازهای فرزندان و یا پدر و مادرشان را نیز به عهده دارند که با اشتغال‌زایی در این سیستم علاوه بر حل مشکلاتشان، در خدمت تولید ملی هم قرار می‌گیرند.


  • لزوم انتقال تجربیات ستاد توانمند سازی شهرداری به سایر نهادها


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
طراحی سایت: ایز وب