دات نت نیوک

اخبار کلی

اخبار و اطلاعیه ها

ثبت نام 50 هزار نفر فارغ التحصیل دانشگاه در سامانه کارورزی تهران

ثبت نام 50 هزار نفر فارغ التحصیل دانشگاه در سامانه کارورزی تهران


رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با اشاره به اجرای طرح کارورزی توسط دولت برای دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه گفت: تعداد سهمیه استان تهران در این طرح 7 هزار و500  نفر است که تا کنون نزدیک 50 هزار نفر ثبت نام کرده اند.
به گزارش ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی، مجید تهرانیان در بازدید از این نمایشگاه تصریح کرد: مدیران مراکز کوثر شهرداری هم می توانند در این سامانه ثبت نام کرده و افراد  جویای کاری که در سامانه نام نویسی کرده اند را جذب کنند.
وی با اشاره به شرایط ویژه دولت برای تشویق کارفرمایان به اجرای این طرح اذعان داشت: افراد آموزش دیده، اگر بعد از دوره کارآموزی بخواهند در این مراکز فعال شوند، دولت حق بیمه و یک سوم حداقل حقوق وزارت کار را پرداخت خواهد کرد. 
تهرانیان با اشاره به وجود7  مرکز آموزشی برای بانوان در تهران اذعان داشت: یکی از مهم ترین وظایف این مراکز، آموزش بانوان با اولویت سرپرست خانوار است که در همین راستا، امسال نزدیک به 200 هزار نفر ساعت تعهد آموزش در حوزه زنان سرپرست داریم.
وی برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: کیفیت کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه خوب است و برندهای خوبی نیز حضور دارند.
تهرانیان در پایان تصریح کرد: یکی از تعهداتی که از طرف دولت برای ما پیش بینی می شود بحث توانمندسازی زنان است، هر فردی که وارد بازار کار می شود اقتصاد را تقویت می کند واین گروه با توجه به این که یک گروه آسیب پذیر هستند قطعا وقتی بتوانند توانمند بشوند و اقتصاد خود و خانواده را اداره بکنند امنیت روانی و اجتماعی در جامعه ایجاد می کنند.


  • ثبت نام 50 هزار نفر فارغ التحصیل دانشگاه در سامانه کارورزی تهران


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
طراحی سایت: ایز وب