دات نت نیوک

بازتاب رسانه ها

اخبار و اطلاعیه ها

نامگذاری‌ خیابانی به نام سعید حجاریان‌ از قبل مطرح شده بود

نامگذاری‌ خیابانی به نام سعید حجاریان‌ از قبل مطرح شده بود

رئیس شورای شهر تهران گفت: نامگذاری خیابانی به نام سعید حجاریان پیش از این در کمیسیون‌ نامگذاری‌ مطرح شده بود و به طور جدی‌ پیگیری شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در دوازدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی که امروز(دوشنبه) برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نامگذاری خیابانی به نام سعید حجاریان پیش از این در کمیسیون‌ نامگذاری‌ مطرح شده بود و به طور جدی‌ پیگیری شده است.

وی در خصوص اینکه این تغییر نام صورت خواهد گرفت یا نه؟، گفت: هنوز تصمیم‌گیری در این خصوص نشده است.

رئیس شورای شهر تهران افزود: با توجه به نامگذاری سال 96 توسط رهبر انقلاب به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برگزاری نمایشگاه‌هایی از قبیل دوزادهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی تأثیر بسزایی دردرآمدزایی دارد.

وی برگزاری نمایشگاه‌های زنان و تولید ملی را عامل آسایش و آرامش کشور دانست و گفت: در این راستا باید سیاست‌های تشویقی‌ از سوی مسئولان در برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها در نظر گرفته شود.

هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: برای رسیدن به روزی که تعداد زنان سرپرست خانوار کمتر باشد زمان زیادی لازم است و یا شاید غیر ممکن باشد. شهرداری باید در جهت مسئولیتی که دارد اقداماتی را برای حمایت از زنان سرپرست خانوار انجام دهد.

رئیس شورای شهر تهران وظیفه‌ زنان در کشور را سنگین دانست و گفت: مسئولیت زنان از آن جهت که هم در خانواده و هم در جامعه هستند، سنگین است.


  • نامگذاری‌ خیابانی به نام سعید حجاریان‌ از قبل مطرح شده بود


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
طراحی سایت: ایز وب