دات نت نیوک

اخبار کلی

اخبار و اطلاعیه ها

مسئول غرفه کوثر منطقه ۳: برای اولین بار با برند خودم در نمایشگاه زنان و تولیدملی شرکت کرده ام

مسئول غرفه کوثر منطقه ۳: برای اولین بار با برند خودم در نمایشگاه زنان و تولیدملی شرکت کرده ام

غرفه دار کوثر منطقه 3 با بیان اینکه برای اولین بار است که با برند خودم در این نمایشگاه شرکت کرده ام، گفت: حمایت شهرداری تهران از برگزاری چنین نمایشگاه هایی بسیار خوب است، به نظرم ایده شهرداری تهران عالی بوده است.
به گزارش ستاد خبری دوازدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی، سارا سعید مسئول برند “پونه” با بیان اینکه برای اولین بار است که با برند خودم در این نمایشگاه شرکت کرده ام، اظهار داشت: حضور مردم در این دوره خیلی بهتر است اما فروش کمتر است؛ چراکه قیمت ها بالاست و مردم از قیمت ها زیاد راضی نیستند.
او افزود: حمایت شهرداری تهران از برگزاری چنین نمایشگاه هایی بسیار خوب است، به نظرم ایده شهرداری تهران عالی بوده؛ چراکه مردم به وجود و برگزاری چنین نمایشگاه هایی نیازمند هستند.
سعید گفت: بیشتر مردم در دو دوره سال که نمایشگاه برگزار می شود، خریدهای خود را انجام می دهند و نیازهای خود را برطرف می کنند، حمایت شهرداری عالی است.
وی ادامه داد: بسیاری از مردم به جز این نمایشگاه اصلا خریدی انجام نمی دهند.
غرفه دار کوثر منطقه 3 تصریح کرد: برگزاری چنین نمایشگاه هایی را مثبت ارزیابی می کنم اما معتقدم مردم به دلیل شرایط اقتصادی نمی توانند خرید خوبی داشته باشند.
او با تاکید بر اینکه کیفیت اجناس در این نمایشگاه برای عده ای از مردم اهمیت ندارد، گفت: مردم باید کار ایرانی را با توجه به کیفیت آن خریداری کنند.

  • مسئول غرفه کوثر منطقه ۳: برای اولین بار با برند خودم در نمایشگاه زنان و تولیدملی شرکت کرده ام


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
طراحی سایت: ایز وب