دات نت نیوک

اخبار کلی

اخبار و اطلاعیه ها

باید به وزارت خانه ها دیکته شود که به زنان برای دریافت پست خوب خورده نگیرند

باید به وزارت خانه ها دیکته شود که به زنان برای دریافت پست خوب خورده نگیرند

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: باید به وزارت خانه ها و مدیران کل دیکته شود که به زنان برای دریافت پست خوب خورده نگیرند و آنها را مورد سوال قرار ندهند. امروزه در پیکره دولت آنگونه که باید به این موضوع اهمیت داده نشده است.
به گزارش ستاد خبری دوازدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی، علی ساری با اشاره به برگزاری این نمایشگاه در شهر تهران، اظهار داشت: برگزاری چنین نمایشگاه هایی به صورت صد درصدی می تواند، در کاهش آسیب های اجتماعی زنان سرپرست خانوار و همچنین حمایت از آنها موثر باشد.
او ادامه داد: اگر ما چنین کارهایی را انجام ندهیم، نمی توانیم بگوییم که برای حمایت از زنان سرپرست خانوار گام برداشته ایم.حمایت تنها به صورت لفظی نیست بلکه باید مصداق عملی داشته باشد و بدون شک برگزاری چنین نمایشگاهی خود مصداق عملی حمایت از زنان سرپرست خانوار است.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش و جایگاه زنان در ساختار اداری کشور، گفت: معتقدم امروزه زنان در کشور ما جایگاه ضعیفی دارند و آنگونه که باید در جایگاه های اداری دخالت داده نشده اند و سعی کرده اند که به صورت کاملا جزئی به آنها مسئولیت داده شود. بدون تردید می توان در این خصوص تغییراتی ایجاد کرد که جایگاه زنان در شان آنها باشد.

  • باید به وزارت خانه ها دیکته شود که به زنان برای دریافت پست خوب خورده نگیرند


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
طراحی سایت: ایز وب