دات نت نیوک

اخبار کلی

اخبار و اطلاعیه ها

نماینده مردم بوئین زهرا: عملکرد شهرداری تهران مثبت است

نماینده مردم بوئین زهرا: عملکرد شهرداری تهران مثبت است

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد کارشناسانه شهرداری تهران برای برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی بسیار خوب است.
به گزارش ستاد خبری نمایشگاه زنان و تولید ملی
نماینده مردم بوئین زهرا با بیان اینکه زنان سرپرست خانوار امروز با حقوق های بسیار کم امورات زندگی خود را می گذرانند، تاکید کرد: نقش این افراد در جامعه بسیار سازنده است به همین دلیل باید دستگاه های دولتی هم از این افراد بیشتر حمایت کنند.
بابایی صالح با اشاره به دوازدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی افزود: اگر این بانوان بتوانند در این نمایشگاه ها تولیدات خود را به خوبی عرضه کنند و همچنین ایده های خود را ارائه و به فروش برسانند، به طور قطع منبع درآمدی برای آنها خواهد شد و این منبع درآمد باعث می شود که بسیاری از آسیب هایی که زنان سرپرست خانوار با آن رو به رو هستند بر طرف و یا کاهش پیدا کند.
نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درخواست برای ارتقای نمایشگاه زنان و تولید ملی از 2بار به 4 بار نشان می دهد که این نمایشگاه استقبال خوبی صورت می گیرد، به همین منظور معتقدم عملکرد شهرداری تهران اگر به صورت کار کارشناسانه باشد بسیار خوب است.
او تاکید کرد: برگزاری چنین نمایشگاه هایی می تواند راه گشا باشد و این افراد سرپرست بتوانند با کار و تلاش خود امورات خود را سپری کنند پس چه بهتر که از آنها حمایت شود و آنها هم بتوانند تولیدات خود را در معرض فروش قرار دهند و بازار فروش و منبع درآمدی برای خود داشته باشند.
این مقام مسئول گفت: امروزه زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور در ساختار اداری کشور نقش بسیار مهمی دارند و به نوعی هم مکمل برخی از کارها هستند به گونه ای که انجام بعضی از کارها تنها از عهده بانوان بر می آید.

  • نماینده مردم بوئین زهرا: عملکرد شهرداری تهران مثبت است


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
طراحی سایت: ایز وب