دات نت نیوک

اخبار کلی

اخبار و اطلاعیه ها

تقویت جایگاه زنان در مدیریت شهری/ عرضه اجناس با کیفیت در نمایشگاه زنان

تقویت جایگاه زنان در مدیریت شهری/ عرضه اجناس با کیفیت در نمایشگاه زنان

شهردار منطقه 10 گفت: جایگاه زنان امروز در حال رشد و تقویت شدن است و فکر می کنم برای رسیدن به جایگاه های بهتر باید پله ها را به تدریج بالا برویم.
به گزارش ستاد خبری دوازدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی، سهیلا صادق زاده در بازدید از این نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه را بسیار خوب و مثبت ارزیابی می کنم، خوشبختانه سالهاست که نمایشگاه زنان و تولید ملی در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار برگزار می شود.
او افزود: در مهرماه هم از این نمایشگاه بازدید کردم و معتقدم که به فاصله 6 ماه برگزاری چنین نمایشگاهی با این وسعت و عظمت خیلی کار بزرگی است، از همه همکارانی که برای برگزاری چنین نمایشگاهی زحمت کشیدند، سپاسگذارم.
شهردار منطقه 10 گفت: شهرداری تهران با برگزاری چنین نمایشگاهی از تولیدات زنان سرپرست خانوار حمایت می کند و باعث می شود، اجناس آنها به خوبی به دید عموم برسد. اجناس با کیفیت در این نمایشگاه عرضه می شود و همین امر هم باعث شده که شهروندان زیادی از نمایشگاه بازدید کنند.
صادق زاده با اشاره به حمایت شهرداری تهران از زنان سرپرست خانوار، گفت: این نمایشگاه از لحاظ مالی و پشتوانه روحی کمک بسیاری خوبی برای این زنان و شرکت آنها در عرصه های مختلف جامعه است.
او به نقش زنان در ساختار اداری کشور اشاره کرد و گفت: به هر حال جایگاه زنان امروز در حال رشد و تقویت شدن است. فکر می کنم که پله ها را باید به تدریج بالا برویم. به نظرم در این زمینه پیشرفت خوبی داریم و خوشحالم که به جایگاه زنان سرپرست خانوار توجه خوبی می شود.
این مقام مسئول تاکید کرد: زنان هم مانند مردان قابلیت هایی دارند که باید از آنها استفاده شود، اگر به این قابلیت ها توجه شود قابل تقدیر است.
صادق زاده با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی کمک بسیار خوبی در جهت حمایت از زنان سرپرست خانوار است، افزود: بنده در شهرداری منطقه 10 مراجعه کنندگان زیادی دارم که از من می خواهند نسبت به زنان سرپرست خانوار توجهی بیشتری داشته باشم.
او ادامه داد: زنان سرپرست خانوار باید بتوانند امرارمعاش کنند و اگر بتوانیم به آنها کمک کنیم جلوی خیلی از آسیب ها گرفته می شود. زنان کارآفرین در سطح شهرداری تهران به نسبت گذشته رشد خیلی خوبی داشته اند.
شهردار منطقه 10 اضافه کرد: امروز به زنان میدان داده می شود، به گونه ای که ما در هر 10 سرای محله منطقه 10 بانوان در همه بخش ها به ویژه مواد غذایی، خوراک و پوشاک همیشه حرف اول را می زنند.
صادق زاده یادآور شد: امیدوارم بتوانیم برای زنان شرایط و بستری را فراهم کنیم که آنها بتوانند شغل ثابتی داشته باشند و به راحتی امرار معاش کنند. از مدیران ارشد شهرداری تهران و همکاران ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تشکر می کنم که با همت خود توانسته اند، نمایشگاه ها را به صورت مستمر برگزار کنند.
او گفت: در این نمایشگاه کیفیت تولیدات بالا و قیمت محصولات بسیار پایین است به همین منظور خودمان هم در انتظار برگزاری این نمایشگاه بودیم.

  • تقویت جایگاه زنان در مدیریت شهری/ عرضه اجناس با کیفیت در نمایشگاه زنان


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
طراحی سایت: ایز وب