دات نت نیوک

اخبار کلی

اخبار و اطلاعیه ها

‍ وجود ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران

‍ وجود ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره  به وجود ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران بر لزوم توسعه مشاغل خانگی با محوریت زنان سرپرست خانوار تاکید کرد.

محمود میرلوحی با اشاره به اینکه فضای نمایشگاه زنان و تولید ملی، حس آمدن نوروز را با شادابی و تکاپو به مراجعه‌کنندگان القا می‌کند، اظهار کرد: خوشبختانه ساز و کار این نمایشگاه با برنامه ریزی مناسب صورت گرفته است و حضور زنان سرپرست خانوار و تولیدکنندگان داخلی از مهمترین شاخصه های آن است.
وی افزود: شهرداری در سالی که سخن  از اشتغال و تولید داخلی است، با برپایی این نمایشگاه رویکرد خود را در این حوزه نشان داد.
 عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در دنیا کشورهایی که توانسته اند به مرحله توسعه یافتگی راه پیدا کنند که از حوزه پوشاک ورود کرده اند، تصریح کرد: امروز در این نمایشگاه اجناسی عرضه شده است که از نظر قیمت، کیفیت و تنوع در سطح بسیار بالایی قرار دارند که با حمایت مردم امکان شکوفایی تولیدکنندگان فراهم می‌شود.
 وی ابراز امیدواری کرد: با توجه به رویکرد  شورای شهر امیدواریم مناطق نیز به صورت فعال‌تر زمینه بیشتری را برای عرضه کالاهای تولید داخل، مخصوصاً زنان سرپرست خانوار ایجاد کنند.  با توجه به بودجه پیش‌بینی شده ۹۷ و برنامه سوم یکی از اولویت‌ها این مسئله بود.
 وی با اشاره به وجود ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران، خاطر نشان کرد: با توسعه مشاغل خانگی علاوه بر اشتغال زایی و کاهش ترافیک، آسیب های اجتماعی  کاهش خواهد یافت که امیدواریم با مشارکت مناطق فضاهای بیشتری در فصول سال، به  عرضه تولیدات تولیدکنندگان داخلی و زنان سرپرست خانوار اختصاص یابد.

  • ‍ وجود ۳۱۱ هزار واحد اقتصادی و تجاری در تهران


2Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
طراحی سایت: ایز وب