دات نت نیوک

اخبار کلی

اخبار و اطلاعیه ها

آمادگي براي پذيرش 200 کارگر زن پلاسکو در مراکز کوثر/صاحبان مشاغل خدماتي ابتدا آموزش مي بينند

آمادگي براي پذيرش 200 کارگر زن پلاسکو در مراکز کوثر/صاحبان مشاغل خدماتي ابتدا آموزش مي بينند

رئيس ستاد توانمندسازي زنان سرپرست خانوار شهرداري تهران از آمادگي اين ستاد براي پذيرش 200 نفر از زنان کارگر حادثه پلاسکو در مراکز کوثر خبر داد.

فهميه فيروزفر در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت با اشاره به تصميمات مديريت شهري در راستاي حمايت از زنان کارگر حادثه پلاسکو اظهار کرد: اين افراد مي توانند به شهرداري محل زندگي خود مراجعه کنند و بعد از مشاوره با مدير امور بانوان منطقه به مرکز کوثر نزديک محل زندگي خود معرفي مي شوند.
وي افزود: برخي از خانم هايي که در ساختمان پلاسکو شاغل بوده اند، مشاغل خدماتي داشته اند که اين مشاغل در سيستم ما تعريف نشده است. اين افراد در صورت تمايل به فعاليت در مراکز کوثر مي توانند با آموزش حرفه مورد نياز وارد سيستم ستاد شوند و پس از آن از حمايت هاي لازم براي خود و فرزندانشان استفاده کنند.
رئيس ستاد توانمندسازي زنان سرپرست خانوار با تاکيد بر اينکه مراکز کوثر تمامي مناطق 22گانه ماموريت دارند تا خانم هاي کارگر حادثه پلاسکو را پذيرش کنند، تصريح کرد: ما آمادگي پذيرش 200 نفر از اين خانم ها را در مراکز داريم تا به اين شکل معيشت خود و خانواده شان دچار مشکل نشود.
فيروزفر در پايان گفت: از آن جا که حمايت هاي ما به شکل مالي نيست افرادي که تحت پوشش بهزيستي يا کميته امداد باشند هم پذيرش مي شوند. حتي اگر همسر آن ها شاغل باشد و حقوق ايشان کفاف زندگي را ندهد حمايت هاي اين مجموع براي فعاليت در مراکز کوثر قطع نمي شود.


  • آمادگي براي پذيرش 200 کارگر زن پلاسکو در مراکز کوثر/صاحبان مشاغل خدماتي ابتدا آموزش مي بينند


Article Rating


ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
طراحی سایت: ایز وب